Hakkımızda

Happy Hop olarak hikayemiz 2016 senesinde, çocukların günlük yaşantılarını güvenli ve konforlu geçirebilmeleri için fonksiyonel, akıllı, kaliteli ve eğlenceli çözümler sunma hedefi ile başladı.

Tasarımları ile orijinal ve fark yaratan; annelerin beklentilerini, çocukların ihtiyaçlarını anlayan, güvenilir, samimi ve eğlenceli bir marka olmak arzusu ile işe en değerli varlıklarımız çocukların seyahat güvenliği ile başladık.

Gerçek ihtiyaçlardan yola çıkarak tasarladığımız ürünlerimizin tamamını Türkiye’de, çocuklarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz adına CE, EN71 gibi tüm kalite testlerinden geçirerek Avrupa Birliği standartlarında üretiyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Aylin Güvenal Doğu - Kurucu Ortak

Eğitim hayatını Özel İzmir Türk Koleji ardından Mimar Sinan Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde tamamladı.

1999-2014 seneleri arasında Y&R/Reklamevi, Manajans/JWT ve Alaaddin başta olmak üzere önemli uluslararası reklam ajanslarında müşteri ilişkileri alanında yöneticilik yaptı. Farklı sektörlerden yerli ve yabancı markaların reklam ve pazarlama projelerini yönetti.

2014-2016 yılları arasında Slipstop markasının kurucu ortağı olarak Türkiye’nin ilk kaydırmaz havuz ve deniz ayakkabısının lansmanını yaparak adım attığı girişimcilik dünyasına, 2016 senesinde Happy Hop markasının kurucu ortağı olarak devam ediyor. Evli, Kerem (7) ve Mert (11) adında 2 erkek çocuğu annesi.

Sinem Bozoklar - Kurucu Ortak

Eğitim hayatını Özel İzmir Amerikan Koleji ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamladı.

1999-2006 seneleri arasında Nestle Türkiye’de marka müdürlüğü, 2006-2016 seneleri arasında da Coca-Cola Türkiye’de “Pazarlama Direktörlüğü” ardından “İş Geliştirme ve Yeni İştiraklerden Sorumlu Direktörlük” görevlerinde bulundu.

2016 senesinde Happy Hop markasının kurucu ortağı olarak girişimcilik dünyasına adım attı. Evli; Mina (5) ve Leyla (11) adında 2 kız çocuğu annesi.

конверсия в продажахапшеронск горячие источникисияющая основа под макияж

Sepetinde hiç ürün yok.