Happy Hop çocukların günlük yaşantılarını güvenli ve konforlu geçirebilmeleri için fonksiyonel, akıllı, kaliteli ve eğlenceli çözümler sunmayı hedefleyen yepyeni bir marka.

Happy Hop olarak tasarımları ile orijinal ve fark yaratan; kalite standardını hep en üstte tutan; annelerin beklentilerini, çocukların ihtiyaçlarını anlayan ve daima yakından takip eden güvenilir, samimi ve eğlenceli bir marka olmak en büyük arzumuz.

Uzun yıllar önemli uluslararası şirketlerde pek çok markanın pazarlama ve reklam stratejilerini yönettikten sonra en büyük hayalimiz olan kendi markamızı, hem kurumsal hayattaki birikimlerimizden hem de annelik tecrübelerimizden faydalanarak yaratmanın heyecanı içerisindeyiz.

Aylin Güvenal Doğu - Kurucu Ortak

Eğitim hayatını Özel İzmir Türk Koleji ardından Mimar Sinan Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde tamamladı.

1999-2014 seneleri arasında Y&R/Reklamevi, Manajans/JWT ve Alaaddin başta olmak üzere önemli uluslararası reklam ajanslarında müşteri ilişkileri alanında yöneticilik yaptı. Farklı sektörlerden yerli ve yabancı markaların reklam ve pazarlama projelerini yönetti.

2014-2016 yılları arasında Slipstop markasının kurucu ortağı olarak Türkiye’nin ilk kaydırmaz havuz ve deniz ayakkabısının lansmanını yaparak adım attığı girişimcilik dünyasına, 2016 senesinde Happy Hop markasının kurucu ortağı olarak devam ediyor. Evli, Kerem (5) ve Mert (9) adında 2 erkek çocuğu annesi.

Sinem Bozoklar - Kurucu Ortak

Eğitim hayatını Özel İzmir Amerikan Koleji ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamladı.

1999-2006 seneleri arasında Nestle Türkiye’de marka müdürlüğü, 2006-2016 seneleri arasında da Coca-Cola Türkiye’de “Pazarlama Direktörlüğü” ardından “İş Geliştirme ve Yeni İştiraklerden Sorumlu Direktörlük” görevlerinde bulundu.

2016 senesinde Happy Hop markasının kurucu ortağı olarak girişimcilik dünyasına adım attı. Halen Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi. Evli; Mina (3) ve Leyla (9) adında 2 kız çocuğu annesi.

Sepetinde hiç ürün yok.